Náš příběh

Jak jsme začali my. Věřte, že na to nikdy nebudete sám/a.

Měl jsem práci v IT, které mě extrémně bavila. Pracoval jsem 16 hodin denně, 6,5 dne v týdnu. Byla to pro mě druhá rodina.

Jak jsem se seznámil s přítelkyní zjistil jsem, že takový život mi nedává smysl. Jestli jej nezměním tak o přítelkyni přijdu a jestli založíme rodinu tak to nevydrží. Neměl jsem přehled o čase a tak jsem to chtěl vyřešit. Hledal jsem něco, co mi pomůže vyřešit čas pro práci, pro sebe i pro rodinu a budu dělat něco co bude moje co mohu ovlivnit.

Na počátku jsem byl nedůvěřivý, ale jestli mi to mělo pomoci vyřešit čas pro rodinu. Taky každá tisícovka se hodí. Lidi byli velmi příjemní a nikdo na mě netlačil. Rozhodli jsme se, že to zkusíme. Dnes je to už pár let. Naučil jsem se komunikovat, získal vzdělání v oblasti zdraví, naučil se vnímat lidi jak jejich radosti, tak i jejich potíže. Sami používáme kvalitní sortiment, za který máme zaplaceno.

Své zkušenosti a pomoc předáváme dál. Baví mě to. Postupně si s rodinou plníme cíle, získáváme skutečné přátele a míříme k větším cílům. Tato příležitost udělala v naší rodině barevný svět.